Komunálna technika

Úvod ÚvodKomunálna technika

T6 

New Holland prichádza na trh s inováciou radou traktorov T6. Nástupca mimoriadne úspešnej modelovej rady T6000, ktorá sa stala pojmom v pomere úžitkovej hodnoty a ceny po celej Európe teraz prichádza so 7 modelmi úplne nových traktorov. Úplne nové motory z produkcie FPT ( Fiat Powertrain Technologies ) - 4 valcové pri modeloch T6.120, T6.140, T6.150, T6.160 a 6 valcové T6.155, T6.165 a T6.175. Traktory T6 sú vybavené špičkovou technológiou SCR, vďaka ktorej efektívne spĺňajú limitné normy Tier 4A. Kabína Horizon 360° je priestranná, tichá a mimoriadne komfortná. Prevodovka Electro Command a Dual Command bola navrhnutá tak, aby preniesla výkon vo všetkých poľnohospodárskych aplikáciách.

 

 

 

 

 

 

T4 PowerStar

Úplne nová rada traktorov New Holland T4 PowerStar s tromi modelmi je skonštruovaná tak, aby sa pohoda pri práci dostala na úplne novú úroveň. Vďaka výkonu 55 až 75 koní si budú aj najnáročnejší užívatelia môcť v tomto traktore New Holland pohodlne sadnúť a užívať si jazdu. Traktory T4 PowerStar sú najnovším prírastkom rodiny New Holland. Ponúkajú naozaj veľa, od výrazného dizajnu až po pružný výkon.

 

 

 

 

 

 

 

 

T3000

Traktory New Holland rady T3000 sú kompaktné stroje, ktoré nájdu uplatnenie tam, kde je málo priestoru. Sú ideálne pre malé obce a menšie mestá. Veľmi dobre ich využijete pri údržbe parkov, chodníkov alebo pri zimnej a letnej údržbe športových a priemyselných areálov. K dispozícii sú s ochranným rámom, aj s klimatizovanou kabínou, a sú vybavené klasickým trojbodovým závesom kategórie I. Možno ich vybaviť prednými ramenami a PTO, majú dostatočne robustnú prednú nápravu a zvládnu tak prácu aj s ťažkým čelne neseným mulčovačom, vhodným pre údržbu zložitých plôch s náletovými drevinami.

 

 

 

 

 

 

 

 

BOOMER 3000

Rada kompaktných traktorov New Holland Boomer 3000 je vybavená novým zariadením. Traktory Boomer 3000 sa dajú vybaviť podľa vašich potrieb a tak ich môžete využívať akokoľvek. K dispozícií máme tri modely s výkonom motora od 41 do 51 k. Vybavenie traktora Boomer 3000 zahŕňa v štandarde prednú hnanú 4WD alebo na želanie nápravu SuperSteer sa Sensitrak, ktorá zníži polomer otáčania na iba 2 794 mm. Všetky nové traktory Boomer 3000 sú v štandarde vybavené unikátnou plynulou prevodovkou EasyDrive CVT, ktorá prináša novú úroveň prevádzkovej účinnosti.