Kŕmne vozy

Úvod ÚvodKŕmne vozy

FARESIN

Kŕmne a miešacie vozidlá Faresin Vozidlá Faresin zahŕňajú kŕmne horizontálne, vertikálne aj samojazdné vozidlá vo viac ako 90 variantoch. Faresin je výrobca, ktorý svojej technike prepožičiava pokročilé technológie. Tie boli už niekoľkokrát ocenené na odborových veľtrhoch. Aj preto je táto značka obľúbená po celom svete. Kŕmne a miešacie vozidlo Faresin vám radi pomôžeme vybrať presne pre váš podnik. Či už ide o malú farmu, alebo veľkú poľnohospodársku spoločnosť.


Rozoznávame nasledovné typy:

- Horizontálny kŕmný voz MASTER

 

 

- Vertikálny kŕmný voz RAMBO

 

 

- Vertikálny kŕmný voz TWINNER

 

 

- Vertikálny kŕmný voz PF 1.9, 1.11, 1.13A, 1.13B, 1.15, 1.17

 

 

- Vertikálny kŕmný voz PF 2.12, 2.14, 2.16, 2.18, 2.20, 2.22

 

 

- Samojazdný vertikálny kŕmný voz LEADER PF 1.11, 1.14A, 1.14B, 1.17A, 1.17B, 1.20

 

 

- Samojazdný vertikálny kŕmný voz LEADER PF 2.18, 2.20, 2.22

 

 

- Samojazdný vertikálny kŕmný voz LEADER PF 1.12 COMPACT alebo 1.14 COMPACT alebo 1.16 COMPACT

 

 

- Samojazdný vertikálny kŕmný voz LEADER PF 2.12 COMPACT alebo 2.14 COMPACT alebo 2.16 COMPACT

 

 

 

 

STRAUTMANN

 

 

- Ťahané kŕmne vozy 

Objem 7,5 až 24 m3

Pri ťahaných kŕmnych miešacích vozidlách rady Verti-Mix Vás zaujme možnosť rastu stroja vďaka koncepcii nadstavkov zvyšujúcich objem. Miešací šnek Vario druhej generácie zaistí optimálne miešanie krmiva zníženie nákladov a zvýšenie produktivity práce.

Ťahané kŕmne vozidlá radu Verti-Mix vynikajú možnosťou flexibilného zvýšenia kapacity, kvalitou miešania - prípravy krmiva, nenáročnou údržbou, vysokým výkonom a životnosťou. Zákazníci tiež ocenia širokú ponuku variantov a výbav tohto stroja.

 

PREČO SI ZAŘÍDIŤ ŤAHANÉ KRMNÉ VOZIDLA STRAUTMANN

- Vďaka presnému programovateľnému odvažovaciemu zariadeniu dostávate optimálnu techniku na presné kŕmenie zvierat v malých i veľkých chovoch.

- Vďaka robustnej a technicky vyspelej konštrukcii je stroj nenáročný na údržbu a vyniká svojou spoľahlivosťou a dlhou životnosťou. Flexibilné zvyšovanie kapacity.

- Jednoduchá, málo opotrebiteľná konštrukcia nenáročná na údržbu.

- Šetrné zaobchádzanie s krmivami a presné miešanie pomocou zvislého miešacieho šneku s nízkou spotrebou energie.

- Šabľový tvar a nastaviteľné špeciálne nože na šneku a protinože v bočnej stene zaisťujú dobré a rýchle rezanie okrúhlych a hranolovitých balíkov.

- Variabilný výstup krmiva - vyprázdňovanie cez predný a zadný priečny dopravník, voliteľné vyprázdňovanie vľavo alebo vpravo, alebo cez otvory vyprázdňovania na boku (bokoch) alebo vzadu.

- Možnosť 2-stupňovej prevodovky pre zmenu rýchlosti šneku.

- Robustná planétová prevodovka.

- Jednoduchá údržba a životnosť stroja.


Rozoznávame nasledovné typy:

 

- Verti-Mix 951

- Verti-Mix 1251

- Verti-Mix 1801 Double

- Verti-Mix 2401 Double

 

Ďalej na stránku tu. 

 

 

 

- Samojazdné kŕmne vozy

Objem 7,5 až 24 m3

Samochodné kŕmne miešacie vozidlá značným spôsobom uľahčujú náročný proces kŕmenia dojníc a šetria čas, peniaze a uľahčujú prácu. Vďaka homogénne premiešaným kŕmnym zložkám už kravy nemôžu selektovať jednotlivé komponenty krmiva.

Samochodné kŕmne vozidlá radu Verti-Mix SF vynikajú predovšetkým kvalitou miešania - prípravy krmiva, vysokým výkonom a životnosťou. Zákazníci tiež ocenia širokú ponuku variantov a výbav tohto stroja.

Pri samojazdných kŕmnych miešacích vozidlách rady Verti-Mix SF môžete využiť maximálny odoberací výkon vďaka optimálnemu frézovaciemu systému. V spojení so sériovým programovateľným odvažovacím zariadením dostávate optimálnu techniku plnenia na presné kŕmenie vysoko výkonných zvierat vo veľkochovoch. Vďaka optimálnemu miešaniu krmiva znížite náklady a zvýšite produktivitu práce. Jedinečnú spoľahlivosť po 365 dní v roku len podporí monitorovanie stroja z výrobného závodu. Pre všetky kravy je zaistená fyziologicky optimálna výživa a následne sú menej náchylné na ochorenia. Môžete sa potom tešiť zo zdravého chovu dojníc a z vysokej efektivity výroby mlieka.
Vysoko výkonné a presné nakladanie pomocou frézy s automatickým systémom nakladania.
Kvalitné premiešanie komponentov kŕmnej dávky v krátkom časovom intervale. Motor je umiestnený v prednej časti stroja az tohto dôvodu sú možné skoro všetky možnosti vyhadzovania.
Koncept inteligentného servisu na diaľku, vďaka vstavanej službe, ktorá cez modem zaisťuje maximálnu spoľahlivosť.
Všetky pojazdové kolesá sú v neustálom kontakte so zemou v dôsledku kyvadlového rámu prednej nápravy pre zaistenie bezpečnej a komfortnej jazdy.
 

Rozoznávame nasledovné typy:

- Sherpa 120

- Sherpa 140

- Verti-Mix 1102 SF

- Verti-Mix 1302 SF

 

Ďalej na stránku tu.