Rotorové zhrňovače

Úvod Úvod KRONERotorové zhrňovače

Jednorotorový zhrňovač

Dopyt z domova i zo zahraničia po ťahanom jednorotorový zhrňovač s veľkým pracovným záberom a uznávanou technikou Swadro prinútila KRONE, aby zhrňovače SW 38 T, 42 T a 46 T zaradila do svojho výrobného programu. Tandemová náprava slúži u nich ako transportný podvozok aj pri preprave.

 


 Dvojrotorový zhrňovač

Aby bežala práce na poli bez problémov, musí byť v predsezónne vykonaná kompetentní konštrukčné práce. U KRONE si môžete byť istí, že používate prvotriedne spracované stroje, ktoré vznikli inovačné technikou. To platí aj pre stredovej zhrňovače od KRONE s pracovnou šírkou od 6,80 do 8,80 m. Sú jednoduché na servis a údržbu, výkonné a pritom šetrné k krmoviny a k trávniku.

 

Swadro 700 Plus, 800/26 Plus, 900 Plus

Maximálna úroveň komfortu

Plus - viac než len stredový zhrňovač. Swadro 700 Plus, 800/26 Plus a 900 Plus presvedčí nielen kvalitou práce, výkonom a stabilitou, ale aj vyšším komfortom. Majú jednoduché ovládanie a splní všetky vaše priania. Všetko je optimálne zladené dohromady. Práca s takýmto strojom teší. 

Swadro 1000: Stredový zhrňovač KRONE má dva rotory a na každom 15 ramien. So svojím výkonom až 10 ha / hod je tento stroj veľmi prierazný. Pracovný záber je možné meniť vďaka teleskopickým ramenám a hydraulickému ovládanie od 8,80 m do 10,00 m. Swadro 1000 prekvapuje pri praktickom nasadení svojimi bezúdržbovými rotory a ich kardanovým zavesením. Ďalej vyniká osmikolovým podvozkom, ktorý veľmi dobre kopíruje terén. Pri ovládaní stroja je neprehliadnuteľný tiež komfort. Tieto vlastnosti predurčujú tento stredový zhrňovač na viacúčelové nasadenie.

U dvojrotorových stranových zhŕňačov 710/20 T a 710/26 T od KRONE nezodpovedá len pomer cena - výkon, ale ponúkajú svojimi 20 alebo 26 ramenami prstov na rotore tiež čistejšiu prácu. Swadro 710 T môžu odkladať ako jeden riadok, jeden zdvojený riadok, tak aj dva malé riadky. Prirodzene sa môže hydraulicky prestavovať tiež pracovný záber, a tým aj výdatnosť riadku nastavením hlavného rámu.

 

 

Swadro 807 a 809 je určený pre stranové odkladanie jediného veľkého riadku. Swadro 810 ponúka dodatočne možnosť odkladať dva malé riadky pri jednom pracovnom cykle. Ak sú pri jazde tam a späť odložené dva jednotlivé riadky dohromady, tak možno realizovať podľa sily riadku celkovú pracovnú šírku až k 14,00 m. Tak je spoločne odložený dostatok krmiva, aby výkonné zberové stroje boli vyťažené aj pri treťom a štvrtom kosení.

 

Swadro 907 je stranový zhrňovač KRONE s dvoma rotormi, pracovným záberom 8,00 m a širokorozchodným podvozkom. S 15 ramenami a 6 kolesami na podvozku rotora pracuje tento zhrňovač veľmi čisto a zvláda veľké plochy v krátkom čase. Pre vysoký výkon, stabilitu a komfort má SW 1000 bezúdržbový rotor s 15 ramenami, vodiace dráhu DuraMax a v nej vodiace kladky s veľkým priemerom s dlhodobou mazivovou náplňou. Vynikajúcu stabilitu ramien zaisťujú široko uložené ložiská v hliníkových púzdrach.

 

 

 


Trojrotorový stranový zhrňovač

Swadro 1010

Stranový zhrňovač s tromi rotormi

 

•Vysoká rázová sila s pracovnou šírkou 9,70 m

•Nastavenie pracovnej výšky elektromotormi

• Transportný podvozok s vysokým jazdným komfortom

• Kardanové pripojenie rotorov pre najlepšie prispôsobenie pôde

• KRONE-Jet-Effekt

 

Zdvojený riadok sa skoro 20,00 m - to sú ideálne predpoklady pre silne výkonnú a presnú poľnú rezačku. Trojrotorový stranový zhrňovač KRONE Swadro 1010 plní úplne túto úlohu. Presvedčí svojou výkonnosťou až k 10 ha / h a robí znovu reťazec ešte hospodárnejšie. Vďaka širokorozchodnému podvozku a riadením ramenom nápravy je tento veľkozhrnovač mimoriadne obratný a nechá sa hravo ľahko riadiť.

 

 

 

 

 

 

Štvorrotorový  stredový zhrňovač

Swadro 1400 | Swadro 1400 Plus

Štvorrotorové stredové zhrňovače od KRONE sú výkonné pracovné stroje. So Swadro 1400 a prestaviteľnou pracovnou šírkou od 11,00 do 13,50 m zvládnete len jedným traktorom hravo cez 13 ha za hodinu. Tento obrovský výkon je umožnený nahradením dvoch duo zhrňačov iba jedným Swadro 1400.

 

 

 

 

 

 

Pri stroji Swadro 1400 Plus znamená "Plus" maximálne komfortnú obsluhu a vysokú výkonnosť v ťažkých pracovných a zberových podmienkach. Rozsiahla štandardná výbava s hydraulickým znižovaním podvozku, elektrické nastavenie pracovnej výšky a zosilnené hnacie hriadele splní všetky vaše požiadavky.

 


 

Šesťrotorový zhrňovač

 

Swadro 2000

Obor medzi stredovými zhrňovačmi

•Variabilný pracovný záber od 10,00 do 19,00 m

• Variabilná šírka riadku od 1,60 do 2,80 m

• Šesť bezúdržbových rotorov s malým priemerom 3.300 mm pre čistú prácu

• Nastavenie pracovného záberu: obe strany súčasne posuvnou konzolou

• Pracovná výška rotorov sa nastavuje elektromotormi