Lisy - New Holland

Úvod Úvod LisyLisy - New Holland

BB9090 Plus                                                      

Spoločnosť New Holland dodáva na trh pod označením BB9090 Plus najväčší lis na hranaté balíky. Rozmery balíka - šírka 120 cm, výška 130 cm, maximálna dĺžka 275 cm, balík s takýmito rozmermi predstavuje pre farmárov ideálny spôsob konzervácie sena, slamy a senáže. Na 2,34 m širokom zberači je umiestnených 120 prstov na piatich lištách, vďaka čomu zber širokých riadkov po výkonných kombajnoch nie je žiadny problém. Po naplnení komory predlisovaná, nastaviteľná senzorová klapka zapne podávač, ktorý posunie predlisovaný materiál do lisovacej komory, čím sa oproti klasickej technológii zvyšuje výkon lisov a je zabezpečené rovnomerné plnenie komory a rovnomerná hustota balíka .

 

 

 

 

 

 

BigBaler                                                                

Spoločnosť New Holland inovovala jeden zo svojich hlavných výrobkov - vysokotlakový lis na hranaté balíky. V novej verzii je k dispozícii v štyroch základných modeloch s rozmermi balíkov od 80 x 70 cm po 120 x 90 cm. Nový lis ľahko spoznáte nielen podľa moderného dizajnu, ale aj podľa novej logiky číslovania, ktorá v sebe nesie zakódovanú veľkosť vytváraného balíka. Hoci sú takéto črty najviditeľnejšie, farmára skôr osloví o 20 % vyššia priechodnosť lisu, aj vyššia hustota balíkov. Nové lisy samozrejme reagujú na aktuálne požiadavky farmárov. Ľahko si tak poradia s klasickými plodinami, ale vedia tiež lisovať cukrovú trstinu a kukuričné kostrnky – populárna  hmota v bioenergii .

 

 

 

 

 

 

Roll-Belt                                                                      

New Holland má dlhoročné skúsenosti s výrobou lisov na guľaté balíky. V tejto oblasti vždy patril medzi popredných výrobcov a táto tradícia naďalej pokračuje . New Holland samozrejme neustále zlepšuje existujúce technické riešenia a tak lisy na okrúhle balíky s variabilnou komorou Roll - Belt 150 a Roll - Belt 180 sú najnovším výsledkom inovačného úsilia. Oba modely možno vybaviť širokým radom príslušenstva tak, aby spĺňali predstavy aj najnáročnejších farmárov. Lisy tohto radu vytvárajú balíky o šírke 1,2 m s priemermi od 90 cm do 150 cm, v prípade modelu Roll - Belt 150 a max. s priemerom 180 cm pri modeli Roll - Belt 180.

 

 

 

 

 

 

BR6000                                                                           

Pod značkou New Holland máme k dispozícii dva modely lisov s pevnou lisovacou komorou pod označením BR6080 a BR6090. Veľkosť balíkov je u oboch lisov rovnaká. Rozdiel teda nájdete v počte balíkov, ktoré možno s lisom vytvoriť za smenu, v šírke zbieraného riadku, vo veterných clonách a vo využití hotových balíkov - seno, senáž alebo slama na podstielku. Priečkový unášací dopravník Roll Bar, ktorý sa vtlačí do povrchu balíka zaistí spoľahlivé formovanie a otáčanie balíka. Stupeň zlisovania je nastaviteľný, jadro balíka je mäkšia ako vonkajšia časť, a tým je zaistené prevzdušnenie balíka. Tento systém umožňuje lisovať každú plodinu, v každých podmienkach a v hustote, ktorá Vám vyhovuje.