Medziriadkové kultivátory

Úvod ÚvodMedziriadkové kultivátory - Plečky

- S PRIHNOJOVANíM - Maschio Gaspardo

 

 

 

 

 

 

 

 

 

P & L

 

 

P & L CROPPER - KULTIVÁTOR

 

Kultivátor Cropper je určené pre medziriadkovú kultiváciu širokoriadkových plodín s roztočou (60), 70 a 75 cm (kukurica, slnečnice) s možnosťou aplikácie kvapalného hnojiva (tzv. riadená výživa).

SK:

 

 

P & L CROPPER F - ČELNE NESENÝ KULTIVÁTOR

 

Čelne nesený kultivátor Cropper F je určený pre medziriadkovú kultiváciu širokoriadkových plodín s roztočou 70 a 75 cm (kukurica, slnečnice) s možností aplikácie kvapalného hnojiva (tzv. riadená výživa).

 

 

 

P & L MULTI CROPPER - MEZIŘÁDKOVÝ KULTIVÁTOR

 

Medziriadkový kyprič Multi Cropper s aplikáciou kvapalných minerálnych hnojív do pôdy je technicky a technologicky je konštruovaná pre medziriadkové kypenie poľných plodín v dobe vegetácie a to predovšetkým cukrovej repy, kukurice, zeleniny, repky a ďalších.

 

 

 

 

 

- BEZ PRIHNOJENIA - GST Denmark

 


GST Denmark vyvíja a vyrába kvalitné produkty pre poľnohospodársku poľnú produkciu. PROFIL SPOLOČNOSTI GST Denmark ApS je vývojová a výrobná spoločnosť s viac ako 15-ročnými skúsenosťami vo výrobe poľnohospodárskych strojov a spracovaní ocele. Spoločnosť dodáva pokročilé inovácie pre prácu v teréne po celom svete, kde sa primárne zameriava na poľnohospodárstvo a záhradníctvo, ako aj na dodávateľov.

PRODUKTY GST Biostar je hlavným produktom spoločnosti. GST Biostar je revolučný poľnohospodársky stroj, ktorý využíva novo vyvinutú mechanickú technológiu na ničenie buriny. Stroj je dokonalým riešením pre ekologických farmárov, pretože vonkajšími rýľmi hviezdy rozbíja povrch a kyprí pôdu. Rýľ odstraňuje alebo pokrýva burinu v skorých štádiách rastu bez ovplyvnenia rastu plodín. Týmto spôsobom sa pôda prevzdušní a burina sa vysuší. GST Biostar je jedným z najrýchlejších ničiteľov buriny na poli, s rýchlosťou dopredu až 25 km/h. Strata výnosu je tiež minimálna, často pod 1 % na kríženie. GST Biostar tak dosahuje ešte lepšie výsledky ako tradičné metódy striekania, a to ekologickým spôsobom.

Rozoznávame nasledovné typy:

- GST Biostar 8

- GST Biostar 9

- GST Biostar 12