Obilné kombajny

Úvod ÚvodObilné kombajny

CR - TIER 4A/4B
Spoločnosť New Holland pred 35 rokmi revolučným spôsobom zmenila spôsob zberu, a to zavedením výnimočnej technológie Twin Rotor pre kombajny. Dnešná najnovšia generácia kombajnov pokračuje v čisto axiálne krvnej línii a ponúka poľnohospodárom na celom svete najlepšiu kvalitu zrna a slamy vo svojej triede vďaka jemnému pôsobeniu systému s viacerými priechodmi. Progresívne prvky, ako sú systémy SmartTrax, IntelliCruise, IntelliSteer a Opti - Spread ďalej zvyšujú produktivitu a zaisťujú, že kombajn CR je opäť najpokročilejší a najproduktívnejší na svete .

 

 

 

 


CX7 & CX8 - TIER 4B
Obilné kombajny New Holland CX7 / CX8 sú míľnikom v histórii obilných systémov. Ich inovačné technológie sa stavajú čelom k výzvam meniacej sa poľnohospodárskej praxe a reagujú na potreby zvyšovania produktivity. Moderný vzhľad týchto strojov podčiarkujú progresívne inovácie, ktoré sú za celou koncepciou, návrhov a vývojov strojov. Na základe neporovnateľných skúseností a dôkladnej analýzy toho, čo majiteľ kombajnu skutočne očakáva, sú kombajny CX7 / CX8 navrhnuté, vyrobené a prevádzkované s veľkým úspechom už od ich uvedenia na trh v roku 2001. S množstvom nových inovácií sú kombajny CX7 / CX8 pripravené na ešte väčšie úspechy v budúcnosti.

 

 

 

 

 

 

CX5000 & CX6000 ELEVATION - TIER 4A 
Úplne nové obilné kombajny CX5000 & CX6000 Elevation navrhnuté a vyrobené firmou New Holland, odborníkom na zberovú techniku, potvrdzujú všeobecný postoj tejto značky, ktorá sa zameriava na vyhovenie požiadavkám všetkých poľnohospodárov a dodávateľov služieb. New Holland zavádza viac inovácií ako ktorákoľvek iná značka a kombajny CX5000 & CX6000 Elevation sú najnovším príkladom tohto preukázateľne vedúceho postavenia spoločnosti. Vyspelá technológia a nápadité inovácie v spojení s rozsiahlymi skúsenosťami a znalosťami v odbore, nemôžu vytvoriť nič iné ako ďalší úspech.

 

 

 

 

 

 

TC - TIER 4A
New Holland kompletne inovoval malé štvor vytriasadlové a päť vytriasadlové kombajny radu TC, ktoré teraz predstavujú a umožňujú kosiť modernejšie a pohodlnejšie. Modely TC4.90 , TC5.70 , TC5.80 a TC5.90 ponúkajú výkon od 175 až po 258 koní, táto nová rada kombajnov TC završuje vývoj bežiaci od roku 1992. Počas tejto doby bolo vyrobených už 50 000 kusov kombajnov rady TC, čo dokazuje ich veľkú obľubu. Všetky modely rady TC sú vybavené motormi Ecoblue ™ SCR, splňajúce emisnú normu Tier 4A, ktorá znižuje spotrebu paliva až o 10 %.