Postrekovače, rosiče - Lemken

Úvod Úvod Ochrana rastlínPostrekovače, rosiče - Lemken

Sirius:

Výkonný postrekovač pre profesionálnych pestovateľov rastlín

Firma LEMKEN koncipovala nový nesený postrekovač Sirius tak, aby mal veľkoobjemovú nádrž a dosiahol tak vysokú efektivitu pri ochrane rastlín. Napriek tomu je pohyblivý a kompaktný na úvrati a stabilný pri transporte po pozemných komunikáciách.
Inovatívny tvar nádrže s integrovaným vlnolamom zaručuje veľkú stabilitu počas jazdy a jednoduché čistenie. Sirius je k dostaniu s objemom zásobníka od 900 do 1.900 litrov.
Kompaktná konštrukcia s optimalizovanou vzdialenosťou ťažiska zaisťuje menšie odľahčenie prednej nápravy a istý transport po verejných komunikáciách.
Postrekovač Sirius je možné isto a rýchlo upevniť pomocou novodobého spojovacieho systému na hornom tiahle QuickConnect.
Hydraulicky sklopné ramená SectionExtend sa dodávajú v pracovných šírkach od 15 do 24 metrov. Sklopenie na transportnú šírku pod 2,35 metrov zvyšuje bezpečnosť pri jazde a uľahčuje transport po verejných komunikáciách. Sériovo je Sirius 7 vybavený vlastným elektrickým ovládaním Easyspray.

 

 

 

 

Primus:

Perfektná ťažná technika pre ochranu rastlín

Primus sa vďaka svojmu veľkému výkonu a vysokej kvalite vo všetkých typových skupinách stáva predovšetkým v prevádzkach s trhovými plodinami vydarenou kombináciou k profesionálnej ochrane rastlín pri vysokom plošnom výkone a maximálnej hospodárnosti. Tohto dosahuje aj vďaka koncentrácii funkcií, podstatných a nutných pre postrekovač a tiež vďaka rozmanitosti variantov.

Ťažný kompaktný postrekovač s menšou transportnou šírkou a výškou pre lepšiu manévrovateľnosť na úvrati. Optimálny ovládací komfort pre obsluhu s orientáciou na využitie v praxi.
Tvarovo stála nádrž zo sklolaminátu je dodávaná v troch veľkostiach od 2.400 do 4.400 litrov.
Z-profilové ramená odolné voči krúteniu so sériovým riadením vyrovnávania náklonu v pracovných šírkach od 15 do 33 metrov.

Je sériovo vybavený počítačom TeeJet 844 E a voliteľným počítačom Müller Spraydos vrátane cirkulačného vedenia.

 

 

 

 

Albatros:

Profesionálny ťažný postrekovač

Albatros umožňuje vďaka veľkému počtu variant vybavenia optimálne prispôsobiť sa typu postrekovača so všetkými individuálnymi požiadavkami prevádzky. Spája tak profesionálnu ochranu rastlín s maximálnou hospodárnosťou.
Kompaktná konštrukcia a nižšie poloha ťažiska umožňuje vysokú stabilitu a istý transport po verejných komunikáciách.
Je inovatívny, zvnútra má hladkú sklolaminátovú nádrž s objemom od 2.200 do 6.200 litrov s integrovanou nádržou na čistú vodu, ktorá plní stabilizačnú funkciu a slúži súčasne ako vlnolam. Má optimálne rozloženie hmotnosti pri všetkých stavoch naplnenia vďaka výhodnému tvaru nádrže.
Umožňuje rýchle a isté rozpustenie prípravku na ochranu rastlín v primiešavacej nádrži. Disponuje sklopnou oplachovaciou tryskou kanistrov a miešacími tryskami.
Má jedinečné Z-profilové ramená odolné voči krúteniu v pracovných šírkach od 15 do 39 metrov.
Má univerzálnu ťažnú oj pre vysoký komfort počas jazdy a vzadu ležiaci bod otáčania pre menšie riziko prevrátenia. Univerzálna ťažná oj ponúka množstvo možností vybavenia a úpravy pre optimálne pripojenie na traktor.