Fekálne vozy - Fliegl

Úvod Úvod Preprava Fekálne vozyFekálne vozy - Fliegl

FLIEGL

 

VÁKUOVÁ NÁDRŽ VFW


Ideálne na nalievanie nárazovej suspenzie

Kapacita: 3 000 l až 30 000 l

Už viac ako 35 rokov vyrába Fliegl Agrartechnik vákuové nádrže v širokej škále veľkostí a prevedení. Robustné vákuové čerpadlá s dlhou životnosťou zaisťujú potrebné vákuum. Pretlak v nádrži a tým zaručuje rýchle naplnenie a vyprázdnenie nádrže. Nádrže našich oceľových nádrží sú zvárané v našom závode s najvyššími štandardmi kvality a sú odborne kontrolované do posledného detailu.

Potom je každá nádoba pozinkovaná zvnútra aj zvonku - zabezpečenie najvyššej ochrany proti korózii Osvedčené bezpečnostné mechanizmy (ako je utesnený poistný ventil) zaručujú bezpečnú manipuláciu s močovkou pomocou vákuovej nádrže počas aplikácie suspenzie.

JEDNONÁPRAVOVÁ KONŠTRUKCIA:

Vákuová nádrž - Jumbo Line

 3 000 l až 10 600 l

Nádrže JUMBO Line sú profesionálmi pre povrchy s jemnou štruktúrou a silným sklonom. Vďaka svojej veľkosti a nízkemu ťažisku je tento typ nádrže na močovku manévrovateľný a bezpečný zároveň. Fliegl ponúka inteligentnú radu JUMBO výhradne vo vákuovom dizajne.

 Nízke ťažisko pre maximálnu stabilitu

 


Vákuová nádrž - Jumbo TURBO Line

 3 000 l až 8 600 l

Rad JUMBO TURBO je založený na technológii JUMBO Line, a preto obsahuje všetky výhody tejto série. Špeciálnou vlastnosťou nádrží na močovku v prevedení JUMBO TURBO Line je prídavné rotačné čerpadlo. Práve pri dávkovaní suspenzie na svahoch ponúka najvhodnejšie predpoklady voliteľný hydraulicky otočný aplikátor rozprašovača.

 Aplikácia suspenzie pod vysokým tlakom na strmých svahoch

 


Vákuová nádrž - séria Maxx

 5 000 l až 25 000 l

Nádrže Maxx Line sú vybavené zariadením na mieru a vyznačujú sa predovšetkým robustnou konštrukciou. Tankery Maxx Line zároveň bodujú širokou škálou rôznych veľkostí nádrží. Všetky zariadenia na aplikáciu suspenzie je možné kombinovať s týmito nádržami.

 Veľký výber objemov

 
 

Vákuová nádrž - Maxx Line plus séria

 14 000 až 18 000 l

Ako rozšírenie radu Maxx Line zaujme Maxx Line aj veľkoobjemovými pneumatikami, ktoré sú súčasťou štandardnej výbavy. Tie sľubujú nielen maximálny komfort pri jazde v teréne a na ceste, ale tiež optimálne chránia pôdu pred zhutnením. Pohodlné a výkonné odsávanie zabezpečuje voliteľné turboplnivo umiestnené v strede pod nádržou.

 Univerzálna nádrž pre vlastnú mechanizáciu

 

 

Vákuová nádrž - séria Alpha Line

 10 600 až 27 500 l

Model nádrže na suspenziu Alpha Line bol špeciálne navrhnutý pre profesionálne a intenzívne použitie. Je vybavený rozsiahlym základným vybavením a je možné ho doplniť vysoko modernými a inteligentnými technickými detailmi. Práve v oblasti ochrany pôdy ponúka táto séria cisterien niekoľko zaujímavých možností.

 Najvyššie vybavenie pre profesionálne použitie s obrovským prienikom

 

  TANDEM


Vákuová nádrž - séria Jumbo Line plus

 14 000 až 18 000 l

Vďaka výkyvnej jednotke Boogie SB a v kombinácii s 30,5" kolesami poskytujú nádrže série JUMBO Line Plus bezpečnú a pôdnu prácu aj na svahoch. Zvláštnosťou týchto nádrží je variabilné odstupňovanie nosného zaťaženia v zadnej časti ťažného vozidla - to umožňuje hydraulicky posuvná nápravová jednotka. Váš traktor získa lepšiu trakciu a ťažnú silu!

 Špecialista na svahy pre stabilné jazdné vlastnosti

  TANDEM


Vákuová nádrž Big Foot Tandem

 16 000 l a 18 000 l

Pozoruhodnou vlastnosťou tankera Fliegl BIG FOOT sú štandardné pneumatiky s pohonom 800/60 R 34.

Práve na bahnitých a pomerne vlhkých povrchoch táto nádrž zvláda aplikáciu suspenzie s minimálnym tlakom na pôdu a optimálnym rozložením zaťaženia. Podbehy kolies jednotlivých kolies sú prispôsobené použitým pneumatikám.

Hydraulické odpruženie náprav ponúka najlepšie prispôsobenie podkladu a zároveň maximalizuje jazdný komfort a dokonca aj na svahoch.

  Obrovské pneumatiky na ochranu vašej pôdy