Rozmetadlá na maštalný hnoj

Úvod Úvod PrepravaRozmetadlá na maštalný hnoj

 

Rozmetadla-Fliegl

ROZMETADLÁ FLIEGL

Auto "GIGANT" s výbojovou prednou časťou v kombinácii s výkonným rozmetávačom.

Rozmetadlá Fliegl sú schopné cieleným a jednotným spôsobom rozložiť rôzne materiály na poľnohospodárske využiteľné plochy. To optimalizuje stupeň účinnosti nátierkového hnojiva a môžete si kúpiť menej minerálnych hnojív, alebo ich nemusíte kupovať vôbec. To vám ušetrí čas a peniaze.


Rozoznávame nasledovné typy:

- Profi – S CERTIFIKÁTOM DLG

- V2/V2n

- Tiger


Ďalej na stranu tu.

 

 


Rozmetadlo-Pichon

 

ROZMETADLÁ PICHON

Aj tie najnáročnejšie operácie, ako je aplikácia vo svahovitom a ťažko prístupnom teréne, alebo každodenná jazda na ceste a zhutnený mrva, nie sú žiadnou prekážkou. Rozmetadlá organických hnojív predstavujú dokonalú kombináciu univerzálnosti a robustnosti, ktorá garantuje kvalitnú a rovnomernú aplikáciu a vysoké výkony. Navyše možno rozmetadlá vybaviť širokými kolesami pre zaistenie minimalizácie zhutnenia pôdy alebo kolesami s veľkým priemerom pre zníženie požiadaviek trakčného výkonu.

Pichon ponúka niekoľko typov rozmetávačov s kapacitou trupu od 8 do 24 m3. Tento rad rozmetávačov je určený špeciálne pre tých, ktorí hľadajú vysokovýkonné stroje na intenzívne používanie. Rozmetávače sú plne ošetrené žiarovým zinkovaním, čím sa predlžuje ich životnosť.
 

Rozoznávame nasledovné typy:

- M 850

- M 1050

- M 1250

- M 1350


Ďalej na stranu tu.