Sady a vinice

Úvod ÚvodSady a vinice

Multifunkčné zberače hrozna New Holland BRAUD 9000L

New Holland Braud - svetová špička, využíva rozsiahle skúsenosti, počnúc vývojom a končiac výrobou zberového hrozna. Dnes pracuje vo viniciach po celom svete vyše 13 000 zberačov hrozna New Holland Braud. Tento úspech je výsledkom trvalého výskumu a inovačnej filozofie, ktorá ponúka široké spektrum strojov zodpovedajúcich potrebám pestovateľov viniča. Nová rada zberača hrozna Braud 9000 L pre vysoké výnosy ponúka štyri viacúčelové modely, ktoré zvýšili náskok technológie Braud z pohľadu inovácie, kvality úrody, komfortu, výkonu a všestrannosti. Multifunkčný zberač hrozna VL5000, Braud 9000 L je ideálnou voľbou pre vinohrady so šírkou sponu 1,8 m a viac.

 

 

 

 

 

Multifunkčný zberač hrozna New Holland VN2080

Multifunkčný samozberač hrozna VN2080 je ideálny pre vinárov s úzkou sponou medzi vinicami. Kabínu tvorí maximálni konfort je odhlučnená a klimatizovaná, 360 ° výhľad z kabíny zlepšuje presnosť a znižuje poškodenie viniča. Model VN2080 je ideálnou voľbou pre vinohrady so šírkou spony 0,95 až 1,5 m.

 

 

 

 

  

Nadstavbový rosič Berthoud SUPAIR VL2500

Rosič Berthoud je riešený ako výmenná nadstavba pre chemickú ochranu viníc. Nadstavba je konštruovaná a vyrobená tak, aby bola plne kompatibilná s nosičom New Holland Braud 9000 L. Montáž a príprava rosiča k používaniu trvá iba 10 minút .

 

 

 

 

 

Špeciálne traktory New Holland

Traktory  rady T4000F / N / V sa dodávajú v troch šírkach, aby pokryli čo možno najširší spektrum použitia. Disponujú optimálnou hmotnosťou na jednotku výkonu, veľkým výberom prevodoviek a nenapodobiteľnou ovládateľnosťou. Konštrukčný rad zahŕňa výkony motorov od 65 , 78 , 88 , 97 a 106 koní a rôzne varianty prednej nápravy.