Traktory

Úvod ÚvodTraktory

Traktorové čelné nakladače TL s príslušenstvom                                                                                    

__________________________________________________________________________________________________

Traktory

 
T9 - TIER 4B (435 až 692 hp) 

Všetky naše skúsenosti s konštrukciou traktorov sme využili pri redesigne nového traktora T9. Je tak pohodlnejší a jednoduchší na ovládanie, má zosilnené nápravy, lpšie možno ovládať prevodovku a hlavne má veľmi výkonné a hospodárne motory. Traktory rady T9 sú vybavené najmodernejšími motormi s technológiou SCR, ktoré plnia požiadavky náročnej emisnej normy Tier 4B. Prevádzkové náklady traktorov rady T9 sú vďaka technológii SCR výrazne úspornejšie.

 

 

 

 

 T8 - TIER 4B (320 až 435 hp)                                    

Nová rada traktorov New Holland T8 prešla oproti predchádzajúcej rade T8000 celkovou obmenou. Motor FPT Cursor 9 spľňajúcu emisnú normu Tier 4B, nový systém prednej odpruženej nápravy Terraglide s natočením kolies 55°, predĺženie rázvoru kolies o 50 cm, lakťová opierka SideWinder II s farebným dotykovým monitorom IntelliView III v odpruženej kabíne - to sú najpodstatnejšie zmeny oproti predchádzajúcim modelom T8000. Rada T8 bola vyvinutá v úzkej spolupráci so zákazníkmi a disponuje so 4 modelmi s maximálnym výkonom od 320 do 435 koní.

 

 

 

 

 

 

T7 HD - TIER 4B (288 až 313 hp)

New Holland rozširuje svoju ponuku traktorov s novou radou T7 HD, aby uspokojil požiadavky poľnohospodárov, ktorý vyžadujú vysoký výkon v kombinácií s maximálnou univerzálnosťou. Dva nové modeli T7.290 a T7.315 HD sú ideálne pre operácie vyžadujúce výkon veľkých traktorov a univerzálnosť traktorov strednej triedy. Svoje uplatnenie nájdu pri práci v kombináciou s PTO, ako je lisovanie a kosenie na veľkých farmách a chovateľských podnikoch, alebo ako ťažný prostriedok pre veľké návesy na obilniny alebo fekálove cisterny.

 

 

 

 

 

 

T7 LWB - TIER 4B (180 až 270 hp)                                               

Modelová rada traktorov T7 bola vyvinutá v spolupráci so zákazníkmi New Holland, vrátane podnikov zaoberajúcich sa službami v poľnohospodárstve. Cieľom bolo vyrobiť úplne prepracovaný traktor s vylepšenými funkciami, ktorý splní náročné emisné limity, ktoré stanovuje norma Tier 4B. Tieto vylepšenia stavajú nové traktory T7 na pozíciu skutočnej ikony v designe medzi ostatnými traktormi, ktoré prekypujú najmodernejšími technológiami, inováciami, výkonom a výkonnosťou. Traktory T7 LWB s dlhým rázvorom predstavujú jednu časť veľkej rodiny traktorov T7. To znamená, že traktory New Holland T7 vyhovujú všetkým vašim špecifickým potrebám. Traktory T7 LWB s dlhým rázvorom majú menovitý výkon v rozsahu 180 až 240 k. Desať modelov z celej modelovej rady traktorov T7 ponúka možnosť prevodovky s čiastočným radením pod záťažou alebo možnosť prevodovky s plným radením pod záťažou, prípadne možnosť prevodovky s plynulou zmenou prevodového pomeru CVT. 

 

 

 

 

 

 

T7 SWB - TIER 4B (140 až 225 hp)                                                                                                                

Modelová rada traktorov T7 bola vyvinutá v spolupráci so zákazníkmi New Holland, vrátane podnikov zaoberajúcich sa službami v poľnohospodárstve. Cieľom bolo vyrobiť úplne prepracovaný traktor s vylepšenými funkciami, ktorý splní náročné emisné limity, ktoré stanovuje norma Tier 4B. Tieto vylepšenia stavajú nové traktory T7 na pozíciu skutočnej ikony v designe medzi ostatními traktormi, ktoré prekypujú najmodernejšími technológiami, inováciami, výkonom a výkonnosťou. Traktory T7 SWB so štandardným rázvorom predstavujú jednu časť veľkej rodiny traktorov T7. To znamená, že traktory New Holland T7 vyhovujú všetkým vašim špecifickým potrebám. Traktory T7 SWB so štandardným rázvorom majú menovitý výkon v rozsahu 140 až 180 k. Desať modelov z celej modelovej rady traktorov T7 ponúka možnosť prevodovky s čiastočným radením pod záťažou, alebo prevodovky s plným radením pod záťažou, prípadne prevodovky s plynulou zmenou prevodového pomeru CVT.

 

 

 

 

 

 

 

T6 - TIER 4A (121 až 175 hp)

New Holland prichádza na trh s inováciou radou traktorov T6. Nástupca mimoriadne úspešnej modelovej rady T6000, ktorá sa stala pojmom v pomere úžitkovej hodnoty a ceny po celej Európe teraz prichádza so 7 modelmi úplne nových traktorov. Úplne nové motory z produkcie FPT ( Fiat Powertrain Technologies ) - 4 valcové pri modeloch T6.120, T6.140, T6.150, T6.160 a 6 valcové T6.155, T6.165 a T6.175. Traktory T6 sú vybavené špičkovou technológiou SCR, vďaka ktorej efektívne spĺňajú limitné normy Tier 4A. Kabína Horizon 360° je priestranná, tichá a mimoriadne komfortná. Prevodovka Electro Command a Dual Command bola navrhnutá tak, aby preniesla výkon vo všetkých poľnohospodárskych aplikáciách.

 

 

 

 

 

 


 

T5 - TIER 4B (99 až 114 hp) 

Táto modelová rada traktorov ponúka celkom tri modely, ktoré rovnomerne pokrývajú jej výkonový rozsah. Prvý model T5.100 poskytuje výkon 99 k a posledný model T5.120 poskytuje výkon 117 k. To všetko je zabalené v kompaktnom balíčku s perfektným pomerom výkon/hmotnosť, čo dodáva traktorom T5 vynikajúcu agilitu. Modely traktorov T5 perfektne zvládajú každú prácu, sú tak ideálne na pole, do dopravy, pre prácu v stiesnených a úzkych priestoroch, s vývodovým hriadeľom PTO, s trojbodovým závesom dokonca aj pre vykonávanie pracovných činností v mestskom sektore. Prevodovka Electro Command™ umožňuje jednoduché a presné nastavenie požadovanej pracovnej rýchlosti. Vďaka plnému rozsahu otáčok vývodového hriadeľa PTO, strešnému oknu s veľkým výhľadom (v štandarde) a prednému a zadnému trojbodovému závesu tak máte plnohodnotného partnera pre vaše farmárčenie.


T5 - TIER 4A (75 až 114 hp)

Zbrusu nové, moderné, univerzálne a výkonné traktory T5 s výkonmi motora od 99 do 115 koní kombinujú kompaktné rozmery, vysokú výkonnosť a výborné manévrovacie schopnosti. Dobrý výhľad do všetkých strán len podčiarkuje univerzálnosť použitia počas celého roka. Nové traktory T5 môžete používať na malých farmách ako hlavný ťažný prostriedok pre ťažké poľné práce, pri práci s čelným nakladačom, do dopravy, v živočíšnej výrobe, pri práci v ochrane rastlín atď. Všetky modely T5 sú vybavené novými 4 valcovými motormi s objemom 3,4 L spĺňajúce emisnú normu Tier 4A. Pri nasadnutí do novej kabíny traktora T5 budete príjemne prekvapený výborným výhľadom dopredu, dozadu aj do bokov. Ideálny je aj výhľad na čelný nakladač. Traktory T5 môžu byť vybavené prevodovkami Powershuttle 12 x 12, Powershuttle s plazivými rýchlosťami 20 x 20 a Dual Command s Powershuttle 24 x 24. Nový T5 je synonymom nového štýlu, univerzálnosti a vysokej výkonnosti.

 

 

 

 

 

 

TD5 - TIER 4A (65 až 114 hp)

Nové traktory rady TD5 v sebe zlučujú jednoduchosť ovládania a údržby. Kabína má veľké presklené dvere, ktoré poskytujú vynikajúci výhľad do strán. Traktory sú poháňané 3 a 4 valcovými motormi o výkone od 65 do 115 koní a objemom 2,9 ; 3,2 a 4,5 litrov. Majú plynulý a tichý chod a spĺňajú emisnú normu Tier 3. Výber prevodoviek rozširuje možnosti využitia. Dostupné sú prevodovky Synchro Command 12 x 4 , Synchro Shuttle 12 x 12 , Powershuttle 12 x 12 a Synchro Shuttle s plazivými rýchlosťami 20 x 12 s dopravnou rýchlosťou 40 km/h. Modely TD5 ponúkajú riešenia pre farmárov, ktorý hľadajú jednoduchý mechanický traktor s nájazdom okolo 500 mth.

 

 

 

 

 

T4 POWERSTAR - TIER 4B (55 až 75 hp)

Moderné, univerzálne a výkonné traktory novej modelovej rady T4 PowerStar s výkonmi motora od 55 do 75 koní kombinujú kompaktné rozmery, vysokú výkonnosť a výborné manévrovacie schopnosti. Prepracovaná kabína na traktoroch T4 PowerStar umožňuje výborný výhľad do všetkých strán, čím podčiarkuje univerzálnosť použitia počas celého roka. Nové traktory T4 PowerStar môžete používať na malých farmách, v sadoch, vinohradoch, chmeľniciach alebo tiež pre prácu s čelným nakladačom a pod. Je to jednoduché - nový T4 PowerStar je synonymom nového štýlu, univerzálnosti a vysokej výkonnosti.

 

 

 

 

 

 

T4F (78 až 106 hp)

Traktory New Holland série T4F, T4N a T4V sú súčasťou svetovo preslávené a oceňované skupiny traktorov T4. Rada T4F / N / V obsahuje ako modely sadarských traktorov klasických šírok pre zber ovocia T4F, až po špecializované úzke modely T4N a T4V vhodné pre pohyb vo viniciach. Po týchto elegantných, osvedčených, spoľahlivých a úsporných traktoroch siahnu vinári a Sadar vždy hneď na prvýkrát.

 

 

 

 

 

 

T4N (78 až 106 hp)

Traktory New Holland série T4F, T4N a T4V sú súčasťou svetovo preslávené a oceňované skupiny traktorov T4. Rada T4F / N / V obsahuje ako modely sadarských traktorov klasických šírok pre zber ovocia T4F, až po špecializované úzke modely T4N a T4V vhodné pre pohyb vo viniciach. Po týchto elegantných, osvedčených, spoľahlivých a úsporných traktoroch siahnu vinári a Sadar vždy hneď na prvýkrát.

 

 

 

 

 

 

T4V (65 až 106 hp)

Traktory New Holland série T4F, T4N a T4V sú súčasťou svetovo preslávené a oceňované skupiny traktorov T4. Rada T4F / N / V obsahuje ako modely sadarských traktorov klasických šírok pre zber ovocia T4F, až po špecializované úzke modely T4N a T4V vhodné pre pohyb vo viniciach. Po týchto elegantných, osvedčených, spoľahlivých a úsporných traktoroch siahnu vinári a Sadar vždy hneď na prvýkrát.

 

 

 

 

 

 

 

BOOMER EASYDRIVE (46 až 54 hp)

Rada kompaktných traktorov New Holland Boomer EasyDrive je vybavená novým zariadením. Či chcete traktory Boomer EasyDrive využívať akokoľvek, môžete vybaviť presne podľa Vašich potrieb. Dva modely s výkonom motora od 46 do 54 k. Vybavenie traktora Boomer EasyDrive zahŕňa v štandarde prednú hnanú 4WD alebo na želanie nápravu SuperSteer sa Sensitrak, ktorá zníži polomer otáčania na iba 2 794 mm. Všetky nové traktory Boomer EasyDrive sú v štandarde vybavené unikátnou plynulou prevodovkou EasyDrive CVT, ktorá prináša novú úroveň prevádzkovej účinnosti.

 

 

 

 

 

 

BOOMER (20 až 47 hp)

Kontaktný formulár

znakov do konca.
Súhlas so spracovaním osobných údajov
antiSpam [nový kód]