Stroje a technika

Servis a náhradné diely

Katalóg náhradných dielov

Novospustený katalóg náhradných dielov pre poľnohospodárske a stavebné stroje New Holland.

Katalóg náhradných dielov je volne dostupný pre majiteľov strojov New Holland a odbornú verejnosť. Obsahuje prehľadný súpis všetkých originálnych dielov pre poľnohospodárske a stavebné stroje New Holland vrátane grafického vyobrazenia ich umiestnenia v konkrétnom celku. Tento systém zaisťuje jednoduhé hľadanie, aj keď je katalóg v cudzom jazyku. Pre jednoduchšiu orientáciu pri prihlásení a užívaní katalógu si prečítajte informácie uvedené v „Sprievodca použitím katalógu“, jazykovo nevybaveným užívateľom poslúži „Slovník názvov ND“. Všetkým užívateľom doporučujeme, aby pred objednaním dielu jeho správnosť prekonzultovali s pracovníkmi serisného úseku!

Dúfame, že vám nástroj bude dobre slúžiť. Súčasne si dovoľujeme pripomenúť, že poskytovanie katalógu náhradných dielov zdarma nie je samozrejmosťou. Niektorí konkurenti za túto službu žiadajú poplatok v sumách tisícok Euro ročne. Týmto krokom New Holland podporuje jednoduchosť používania a cenovú dostupnosť svojich strojov pre všetkých zákazníkov.

Formulár pre registráciu

Do systému sa môžete registrovať priamo na stránkach výrobcu. Pokiaľ nechcete prechádzať anglický formulár, máme pre vás vytvorenú jeho obdobu v slovenčine na tejto strane, hneď pod kontaktnými údajmi. Na základe poskytnutých informácií vykonáme registráciu za vás. Katalóg potom nájdete na nižšie uvedených odkazoch: