Servis a náhradné diely

Úvod Servis a náhradné diely

Katalóg náhradných dielov

Novospustený katalóg náhradných dielov pre poľnohospodárske a stavebné stroje New Holland


Katalóg náhradných dielov je volne dostupný pre majiteľov strojov New Holland a odbornú verejnosť. Obsahuje prehľadný súpis všetkých originálnych dielov pre poľnohospodárske a stavebné stroje New Holland vrátane grafického vyobrazenia ich umiestnenia v konkrétnom celku. Tento systém zaisťuje jednoduhé hľadanie, aj keď je katalóg v cudzom jazyku. Pre jednoduchšiu orientáciu pri prihlásení a užívaní katalógu si prečítajte informácie uvedené v "Sprievodca použitím katalógu", jazykovo nevybaveným užívateľom poslúži "Slovník názvov ND". Všetkým užívateľom doporučujeme, aby pred objednaním dielu jeho správnosť prekonzultovali s pracovníkmi serisného úseku!

 

 

Sprievodca použitím katalógu                      Slovník názvov ND CZ

 

Dúfame, že vám nástroj bude dobre slúžiť. Súčasne si dovoľujeme pripomenúť, že poskytovanie katalógu náhradných dielov zdarma nie je samozrejmosťou. Niektorí konkurenti za túto službu žiadajú poplatok v sumách tisícok Euro ročne. Týmto krokom New Holland podporuje jednoduchosť používania a cenovú dostupnosť svojich strojov pre všetkých zákazníkov.

Formulár pre registráciu

Do systému sa môžete registrovať priamo na stránkach výrobcu. Pokiaľ nechcete prechádzať anglický formulár, máme pre vás vytvorenú jeho obdobu v slovenčine na tejto strane, hneď pod kontaktnými údajmi. Na základe poskytnutých informácií vykonáme registráciu za vás. Katalóg potom nájdete na nižšie uvedených odkazoch:Odkaz do katalógu New Holland Agriculture


Odkaz do katalógu New Holland Construction


_________________________________________

Dolnopeterská 1456/8, Hurbanovo

 

 

Gabriel Basternák (Vedúci servisného úseku Buona s.r.o.)

Tel.: +421 901 901 962

E-mail: gabriel.basternak@buona.sk

 

 

Štefan Kecskés (Sklad náhradných dielov)

Tel.: +421 911 073 150

E-mail: kecskesstefan@buona.sk

Stavbárov  10, Michalovce

 

Ladislav Mikulec

Tel.: +421 911 528 235

E-mail: mikulec@buona.sk Registračný formulár
Vyplňte prosím nasledujúci formulár. Na jeho základe získate prihlasovacie meno a heslo do katalógu dielov New Holland. Heslo musí mať aspoň 6 znakov a nesmie obsahovať medzery, nesmie obsahovať prihlasovacie meno, rozlišujte veľké a malé písmená. Použite na tento účel úplne špecifické meno a heslo, aby nebolo totožné s menom a heslom z iného účtu, ktorý už vyžívate.
Hlavné zameranie
Jazyk katalógu
Súhlas
Nový text
antiSpam [nový kód]